RN55D1182FRE6
MFR.Part #
RN55D1182FRE6
JLCPCB Part #
C3471973
Description
-65℃~+175℃ 11.8kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors