RN55C6201FRE6
MFR.Part #
RN55C6201FRE6
JLCPCB Part #
C3393727
Description
-65℃~+175℃ 125mW 6.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors