FLCX500R00T
MFR.Part #
FLCX500R00T
JLCPCB Part #
C1477725
Description
-25℃~+155℃ 250mW 500Ω Metal foil resistor ±0.01% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS