RN55C6191BRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55C6191BRSL
JLCPCB Part #
C1796645
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 6.19kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors