RN55C6190FRSL
MFR.Part #
RN55C6190FRSL
JLCPCB Part #
C1781618
Description
-65℃~+175℃ 125mW 619Ω Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors