RN55C60R0BRE6
MFR.Part #
RN55C60R0BRE6
JLCPCB Part #
C3478450
Description
-65℃~+175℃ 125mW 60Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors