RN55C6043DRSL
MFR.Part #
RN55C6043DRSL
JLCPCB Part #
C1786917
Description
-65℃~+175℃ 125mW 604kΩ Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors