TNPW120651K0BXEN
MFR.Part #
TNPW120651K0BXEN
JLCPCB Part #
C4203260
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS