RN55C6041FRE6
MFR.Part #
RN55C6041FRE6
JLCPCB Part #
C3529085
Description
-65℃~+175℃ 125mW 6.04kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors