RN55C59R7BB14
MFR.Part #
RN55C59R7BB14
JLCPCB Part #
C3514395
Description
-65℃~+175℃ 125mW 59.7Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors