RN55C5903FBSL
MFR.Part #
RN55C5903FBSL
JLCPCB Part #
C1427193
Description
-65℃~+175℃ 125mW 590kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors