RN55C5763FBSL
MFR.Part #
RN55C5763FBSL
JLCPCB Part #
C3495453
Description
-65℃~+175℃ 125mW 576kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors