RN55C5761CRSL
MFR.Part #
RN55C5761CRSL
JLCPCB Part #
C1795178
Description
-65℃~+175℃ 125mW 5.76kΩ Metal Film Resistors ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors