RN55C56R9BB14
MFR.Part #
RN55C56R9BB14
JLCPCB Part #
C3369922
Description
-65℃~+175℃ 125mW 56.9Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors