RN55C5691BRE6
MFR.Part #
RN55C5691BRE6
JLCPCB Part #
C1784127
Description
-65℃~+175℃ 125mW 5.69kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors