RN55C5620BRSL
MFR.Part #
RN55C5620BRSL
JLCPCB Part #
C1796534
Description
-65℃~+175℃ 125mW 562Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors