Y007551K0000T9L
MFR.Part #
Y007551K0000T9L
JLCPCB Part #
C1487804
Description
-55℃~+125℃ 300mW 51kΩ Metal foil resistor ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS