RN55C8561BRSL
MFR.Part #
RN55C8561BRSL
JLCPCB Part #
C3371818
Description
-65℃~+175℃ 125mW 8.56kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors