RN55C53R6FR36
MFR.Part #
RN55C53R6FR36
JLCPCB Part #
C1766400
Description
-65℃~+175℃ 125mW 53.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors