P0402E2982BNT
MFR.Part #
P0402E2982BNT
JLCPCB Part #
C3982278
Description
-55℃~+155℃ 29.8kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS