RN55C5363BBSL
MFR.Part #
RN55C5363BBSL
JLCPCB Part #
C3426075
Description
-65℃~+175℃ 125mW 536kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors