RN55C5233FRSL
MFR.Part #
RN55C5233FRSL
JLCPCB Part #
C1784829
Description
-65℃~+175℃ 125mW 523kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors