RN55C1914FB14
MFR.Part #
RN55C1914FB14
JLCPCB Part #
C1425093
Description
-65℃~+175℃ 1.91MΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors