RN55C51R1DRSL
MFR.Part #
RN55C51R1DRSL
JLCPCB Part #
C1790214
Description
-65℃~+175℃ 125mW 51.1Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors