RN55C5112DB14
MFR.Part #
RN55C5112DB14
JLCPCB Part #
C3541025
Description
-65℃~+175℃ 125mW 51.1kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors