564R3DF0Q39
MFR.Part #
564R3DF0Q39
JLCPCB Part #
C5532595
Package
Plugin
Description
39pF 3kV 6.4mm 7.4mm ±5% 插件 Through Hole Ceramic Capacitors ROHS