RN55C1503FRE6
MFR.Part #
RN55C1503FRE6
JLCPCB Part #
C1856149
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 125mW 150kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors