RN55C50R5FB14
MFR.Part #
RN55C50R5FB14
JLCPCB Part #
C3378174
Description
-65℃~+175℃ 125mW 50.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors