RN55C50R5BRSL
MFR.Part #
RN55C50R5BRSL
JLCPCB Part #
C1796330
Description
-65℃~+175℃ 125mW 50.5Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors