TNPW080514K3BETY
MFR.Part #
TNPW080514K3BETY
JLCPCB Part #
C1357807
Description
-55℃~+125℃ 125mW 14.3kΩ 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount