RN55C5050BB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55C5050BB14
JLCPCB Part #
C5884951
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 505Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors