RN55C49R0FRE6
MFR.Part #
RN55C49R0FRE6
JLCPCB Part #
C3363003
Description
-65℃~+175℃ 125mW 49Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors