RN55C4994FR36
MFR.Part #
RN55C4994FR36
JLCPCB Part #
C3516789
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.99MΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors