RN55C4753BRE6
MFR.Part #
RN55C4753BRE6
JLCPCB Part #
C1783818
Description
-65℃~+175℃ 125mW 475kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors