RN55E1761BB14
MFR.Part #
RN55E1761BB14
JLCPCB Part #
C1415453
Description
-65℃~+175℃ 1.76kΩ 125mW Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors