RN55C4701BBSL
MFR.Part #
RN55C4701BBSL
JLCPCB Part #
C3412082
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors