RN55C4671CB14
MFR.Part #
RN55C4671CB14
JLCPCB Part #
C3405387
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.67kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors