RN55C1912BB14
MFR.Part #
RN55C1912BB14
JLCPCB Part #
C3475953
Description
-65℃~+175℃ 125mW 19.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors