RNC65H5760FRBSL65
MFR.Part #
RNC65H5760FRBSL65
JLCPCB Part #
C3476955
Description
-65℃~+175℃ 500mW 576Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors