RN55C4421FRSL
MFR.Part #
RN55C4421FRSL
JLCPCB Part #
C1782169
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.42kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors