Y174620R0000B4R
MFR.Part #
Y174620R0000B4R
JLCPCB Part #
C4164138
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 20Ω 600mW Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount