RN55C4221FBSL
MFR.Part #
RN55C4221FBSL
JLCPCB Part #
C3410417
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.22kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors