RN50C4221FBSL
MFR.Part #
RN50C4221FBSL
JLCPCB Part #
C1425464
Description
-65℃~+175℃ 4.22kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors