RN55C4221CBSL
MFR.Part #
RN55C4221CBSL
JLCPCB Part #
C3568376
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.22kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors