HL02506Z5R000JJ
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HL02506Z5R000JJ
Description
25W 5Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ - Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance