RN55C4220FRSL
MFR.Part #
RN55C4220FRSL
JLCPCB Part #
C1782264
Description
-65℃~+175℃ 125mW 422Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors