RN55C4123FRSL
MFR.Part #
RN55C4123FRSL
JLCPCB Part #
C1782259
Description
-65℃~+175℃ 125mW 412kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors