MCT06030E5560BP500
MFR.Part #
MCT06030E5560BP500
JLCPCB Part #
C4157468
Description
-55℃~+125℃ 100mW 556Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS