RN55C4122FBSL
MFR.Part #
RN55C4122FBSL
JLCPCB Part #
C3565723
Description
-65℃~+175℃ 125mW 41.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors