RN55C4070FRE6
MFR.Part #
RN55C4070FRE6
JLCPCB Part #
C1772636
Description
-65℃~+175℃ 125mW 407Ω Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors